Kalite


PLAŞ, 1979 yılından bu yana kalitenin kontrolüne değil üretimine odaklanmış bir ambalaj üreticisidir. Bu sebeple daha yatırım aşamasında konusunda uzman markaların donanımlarını bünyesine katmayı bir ilke edinmiştir. Üretim aşamasında bertaraf edilen potansiyel kalite sorunları en kapsamlı şekilde tasarlanmış kalite kontrol laboratuvarlarında üretim sonrası takip altına alınmakta ve kalite güvence sistemimizin bir parçasını oluşturmaktadır.

ISO 9001:2008

1998 yılında ISO 9002 belgelendirmesi ile başlayan kalite takip sürecimiz ISO 9001:2008 belgesi ile devam etmektedir. PLAŞ'a ait bütün tesisler aynı standartlara sahiptir ve bütün işlemler merkezi olarak saklanmaktadır.

FSSC 22000
HELAL Sertifikasyonu (2018 yılı planında)
Kurumsal Kaynak Planlama (SAP)

2006 yılından bu yana bütün süreçleri uluslararası kurumsal kaynak planlama yazılımı SAP üzerinden takip ediyoruz. İstisnasız olarak firmamızın bütün işlemleri kayıt altına alınıyor, gerektiğinde geçmişe yönelik bütün problemler takip edilebiliyor.

QDMS Entegre Yönetim Sistemi

Türkiye'nin önde gelen pek çok firmasının kullandığı kalite sistem yönetiminin takibi ve otomasyonu amaçlı 2009 yılından bu yana süreçlerimize entegre ettiğimiz bir yazılımdır. Üretimini yaptığımız bütün ürünlerin, temin ettiğimiz malzemelerin ve diğer girdilerin tüm dokümantasyonu bu sistem üzerinden takip edilmektedir.

YUKARI

CAPITAL DERGİSİ 2013 YILI TÜRKİYE'NİN EN BEĞENİLEN ŞİRKETLERİ
AMBALAJ SEKTÖRÜ İKİNCİSİ
© 2016 Plaş Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Fotoğraf ve bilgilerin izinsiz kopyalanması yada kullanılması yasaktır.
© 2016 Plaş Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Fotoğraf ve bilgilerin izinsiz kopyalanması yada kullanılması yasaktır.
Language