Tarihçe

Lüleburgaz Tesisi

İzmir Tesisi

Gebze Tesisi

1979 yılında kurulan PLAŞ Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türk sanayinin bu yıllarda başlayan kaliteli ambalaj arayışını doğru zamanda değerlendirerek çok hızlı bir gelişim göstermiştir.

Gıda, kişisel bakım, ilaç ve temizlik ürünleri sanayilerinin ihtiyacı olan şişe ve şişelere ait kapak ve özel itina gerektiren enjeksiyon ürün ihtiyacını en iyi kalite ile karşılamaktadır. Belirtilen sektörler için PET, Polietilen, Polipropilen şişe ve kapak üretiminin yanı sıra su sektörü için Polikarbonat Damacana üretimi de gerçekleştirmektedir.

PLAŞ, iddialı kalite anlayışı ile konusunda mevcut teknolojiye en üst seviyede sahip olan firmalardan satın aldığı makinelerle üretime devam etmekte, özel tasarımlı farklı şişe modelleriyle vitrinleri süslemektedir.
 
Bulunduğu sektör içerisindeki en iyi kalite kontrol ekipmanı ve donanımına sahip olmanın haklı gururunu taşıyan PLAŞ kalite konusunda ciddi hassasiyet göstermektedir. Bu sebeple ISO 9001:2008 ve FSSC 22000 (ISO 22002 ve PAS 223) kalite yönetim sistemlerine uzun yıllardır sahiptir, sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

PLAŞ'ın hedefi konusunda lider bir oyuncu olmak, sürekli ve istikrarlı bir büyüme sağlamaktır.

YUKARI

CAPITAL DERGİSİ 2013 YILI TÜRKİYE'NİN EN BEĞENİLEN ŞİRKETLERİ
AMBALAJ SEKTÖRÜ İKİNCİSİ
© 2016 Plaş Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Fotoğraf ve bilgilerin izinsiz kopyalanması yada kullanılması yasaktır.
© 2016 Plaş Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Fotoğraf ve bilgilerin izinsiz kopyalanması yada kullanılması yasaktır.
Language